Επιτυχόντες Επιλογής Γενικού Λυκείου και ΕΠΑ.Λ. Ομάδας Β 2012 (90%)

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας
ΒΑΛΑΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 319 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝΕΠΙΣΤΗΜΩΝ  ΠΑΤΡΑΣ
ΓΚΕΛΕΣΤΑΘΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 241 ΜΗΧΑΝΙΚΩΝΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝΜΕΤΑΛ/ΡΓΩΝ ΕΜΠ
ΖΕΡΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΟΥΛ 272 ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣΥΛΙΚΩΝ  ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΟΥΚΟΣ ΜΗΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 224 ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ& ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ  ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
ΛΗΞΟΥΡΓΙΩΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙ 136 ΕΠΙΣΤ. ΤΗΣ ΕΚΠ.& ΤΗΣ ΑΓΩΓ.ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧ. ΗΛΙΚΙΑ ΠΑΤΡΑΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΟΔΥΣΣΕΥΣ ΔΗΜΗΤΡΑ 247 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ  ΠΑΤΡΑΣ
ΠΟΝΗΡΗ ΑΡΓΥΡΩ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΘΑΛΙΑ 643 ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣΤΕΙΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΦΑΡΑΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 123 ΠΟΛΙΤ. ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ& ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ  ΑΘΗΝΑΣ
ΒΑΘΡΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΣΩΤΗΡΙΑ 594 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ& ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΓΚΑΝΙΑΤΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙ 404 ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ& ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ  ΘΡΑΚΗΣ(ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΚΑΝΑΤΣΙ ΖΩΗ   ΚΡΙΣΤΙΝΑ ΑΛΜΠΕΡΤ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 736 ΤΗΛ/ΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ& ΔΙΚΤΥΩΝ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ(ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ)
ΚΑΠΕΝΤΖΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 538 ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΑΡΤΑ)
ΚΟΝΙΣΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΛΕΞΙΟΣ ΜΑΡΙΑ 141 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΚΟΡΝΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΝΑ 710 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ& ΤΗΛ/ΝΙΩΝ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΑΡΤΑ)
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 870 ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΜΑΚΡΑΝΔΡΕΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ   ΜΑΡ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΛΕΝΗ 529 ΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ& ΤΗΛ/ΝΙΩΝ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ(ΣΠΑΡΤΗ) ΠΟΛΥΤΕΚΝ.
ΜΠΟΥΖΙΝΕΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΡΙΑ 801 ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ)-ΟΠΛΑ
ΜΠΟΥΖΙΝΕΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΑΙΚΑΤΕΡΙ 818 Α.Ε.Ν ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΠΑΝΑΓΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ 753 ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ  ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΑ 524 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ& ΜΕΣΩΝΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ

ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ (ΠΥΡΓΟΣ) ΠΟΛΥΤΕΚΝ.

ΡΑΠΤΗ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ 445 ΠΟΛ. ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΟΛΥΤΕΚΝ.
ΣΟΦΙΟΣ ΧΑΡΗΣ   ΑΡΙΣΤΕ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΕΛΠΟΜΕΝ 514 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣΤΕΙΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΤΟΣΚΑ ΕΝΕΡΙΚΟ ΣΠΕΤΙΜ ΒΑΛΜΠΟΝΑ 551 ΔΑΣ/ΝΙΑΣ & ΔΙΑΧ.ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ.ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ (ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ)
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΓΥΡΩ 649 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ  ΠΑΤΡΑΣ
ΤΡΙΓΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣΗΜΙΝΑ 347 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ& ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ ΠΟΛΥΤΕΚΝ.
ΤΡΙΓΚΑ ΥΠΑΠΑΝΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΛΟΥΚΙΑ 741 ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ & ΕΠΙΚ/ΝΙΑΣ ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ(ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ) ΠΟΛΥΤΕΚΝ.
ΤΣΟΝΑΚΑ ΣΟΦΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΛΕΝΗ 175 ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΚΑΡΑΔΗΜΑ ΜΑΡΙΑ ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ 336 ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ& ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙ 327 ΑΞΙΟΠ. ΦΥΣ. ΠΟΡΩΝ& ΓΕΩΡΓ. ΜΗΧ/ΚΗΣ  ΓΕΩΠΟΝ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΝΗ 143 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣΕΚΠ/ΣΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΠΟΛΥΤΕΚΝ.
ΠΟΛΙΤΗ ΕΛΕΝΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΙΟΥΝΤΙΣ 105 ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ                                            ΗΜ.
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ 217 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ& ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ ΠΟΛΥΤΕΚΝ.
ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΛΙΑΣ ΣΟΦΙΑ 509 ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ  ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΡΑΠΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥ 487 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΟΝΙΚΑ Χ 743 ΜΟΥΣΕΙΟΛ. ΜΟΥΣΕΙΟΓΡ.& ΣΧΕΔ. ΕΚΘΕΣΕΩΝ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ(ΠΥΡΓΟΣ)
ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΝΟΣ ΜΑΡΙΑ 745 ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ(ΑΜΦΙΣΣΑ)
ΓΙΑΓΚΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΕΛΕΝΗ 140 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΓΙΟΓΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΟΥΛ 649 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ  ΠΑΤΡΑΣ ΚΟΙΝ.ΚΡΙΤ.
ΓΙΟΓΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣΗΜΙΝΑ 314 ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
ΓΚΙΟΣΙ ΝΤΟΡΙΑΝ ΙΛΙΡ ΕΛΙΝΤΑ 299 ΙΑΤPΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΔΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣΗΜΩ 242 ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟPΥΚΤΩΝΠΟPΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΔΡΙΒΑΣ ΔΡΟΣΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 710 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ& ΤΗΛ/ΝΙΩΝ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΑΡΤΑ)
ΖΑΛΚΟΥΦΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙ 149 ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ  (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 503 ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΟΛΥΤΕΚΝ.
ΚΑΡΥΜΠΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΓΕΩΡΓΙΑ 729 ΕΦΑΡ. ΠΛΗΡ/ΚΗΣ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ.& ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΥΡΑΝΙΑ 324 ΕΠΙΣΤ. ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ& ΥΔΑΤ/ΓΕΙΩΝ ΓΕΩΠΟΝ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙ 201 ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ ΚΟΙΝ.ΚΡΙΤ.
ΛΥΤΡΑ ΑΡΓΥΡΩ ΗΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 137 ΓΕPΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΛΥΤΡΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙ 818 Α.Ε.Ν ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ      ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ 3%
ΜΗΤΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΥΑ ΜΑΡΙ 487 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ                                           .
ΜΠΑΣΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ 872 ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ (ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ)
ΜΠΟΥΚΙΟΥ ΔΑΝΑΗ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΕΛΕΝΗ 246 ΕΦΑΡ/ΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ& ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΜΠ ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ
ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ 312 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ  ΕΠΙΣΤΗΜΗΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΡΙΑ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 405 ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ& ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ(ΤΡΙΚΑΛΑ) ΠΟΛΥΤΕΚΝ.
ΠΑΡΑΤΣΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΤΑΜΟΥΛΙ 307 ΚΤΗΝΙΑΤPΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΕΤΣΑ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΚΑΤΑΡΖΙΝ 313 ΟPΓΑΝ. & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
ΠΡΙΜΑΛΗ ΗΛΙΑ ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΑ 697 ΤΕΧΝ. ΗΧΟΥ & ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ  ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ (ΛΗΞΟΥΡΙ) ΠΟΛΥΤΕΚΝ.
ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 119 ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΠΟΛΥΤΕΚΝ.
ΡΑΧΩΒΙΤΣΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΘΩΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙ 711 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ  ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ ΠΟΛΥΤΕΚΝ.
ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΚΟΝΔΗΛΕΝΙΑ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΛ 619 ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΡΟΥΜΠΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΗΛΙΑΣ ΑΝΘΗ 162 ΕΠΙΣΤ. ΤΗΣ ΠΡΟΣΧ. ΑΓΩΓΗΣ& ΕΚΠ/ΚΟΥ ΣΧΕΔ. ΑΙΓΑΙΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
ΣΙΑΦΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΑΦΑΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΗΣΑΙΤΣΑ 333 ΠΛΗPΟΦΟPΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
ΣΤΑΘΟΥΛΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 817 Α.Ε.Ν ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
ΤΖΙΟΥΜΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΕΛΟΥΔΙΑ 313 ΟPΓΑΝ. & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
ΤΡΙΣΠΙΩΤΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΣΗΜΩ 330 ΠΛΗPΟΦΟPΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛ/ΝΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥ 272 ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ  ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΚΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 721 ΓΕΩΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΕΡΙΒ/ΝΤΟΣΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΓΛΥΜΙΤΣΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤ 124 ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
ΚΟΥΛΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ   ΑΙΚ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥ 578 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ  ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ ( ΠΡΕΒΕΖΑ)
ΚΟΥΤΟΝΙΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΡΙΑ 540 ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΑΡΤΑ)
ΚΡΙΚΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΑΝΘΙΑ 587 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΚΡΙΚΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 721 ΓΕΩΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ& ΠΕΡΙΒ/ΝΤΟΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΚΥΡΙΑΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ 597 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΠΟΛΥΤΕΚΝ.
ΠΑΝΑΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΑ 299 ΙΑΤPΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΠΑΝΑΓΟΥ ΣΟΦΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤ 729 ΕΦΑΡ. ΠΛΗΡ/ΚΗΣ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ.& ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΧΟΛΕΒΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡ 589 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥ 862 ΜΟΝΙΜΩΝ  ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ) – ΟΠΛΑ     ΕΙΔ.ΚΑΤ.3648/α
ΓΚΟΥΛΕ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΦΥΡΝΤΕΣ 736 ΤΗΛ/ΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ& ΔΙΚΤΥΩΝ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ(ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ)
ΚΑΝΤΖΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 104 ΙΣΤΟΡ. ΑΡΧ.& ΔΙΑΧ.ΠΟΛ/ΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ ΠΕΛ/ΣΟΥ(ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΚΑΡΑΔΗΜΑ ΑΣΗΜΙΝΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤ 189 ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΚΟΝΤΟΛΑΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΜΑΡΙΑ 127 ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 369 ΠΛΗP/ΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣΣΤΗ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ ΣΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ(ΛΑΜΙΑ)
ΟΡΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΖΙΕΜΕΛΙ 817 Α.Ε.Ν ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
ΠΟΔΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΕΤΗ 710 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ& ΤΗΛ/ΝΙΩΝ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΑΡΤΑ)
ΤΟΥΜΠΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΘΥΜΙΑ 652 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ  ΛΑΜΙΑΣ ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΑ 303 ΟΔΟΝΤΙΑΤPΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΡΤΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΣΗΜΟΥΛΑ 362 ΘΕΑΤPΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ (ΝΑΥΠΛΙΟ) ΠΟΛΥΤΕΚΝ.
ΒΛΑΧΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΙΟΛΕΤΤΑ 821 ΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ) ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ
ΒΛΑΧΟΥ ΦΡΑΓΚΟΥΛΑ ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΣΗΜΟΥΛΑ 274 ΓΕΩΠ. ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓ.& ΑΓΡΟΤ. ΠΕΡ/ΝΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ(ΒΟΛΟΣ)
ΒΟΥΖΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΟΥΚΑΣ ΘΩΜΑΗ 261 ΦΥΣΙΚΗΣ  ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΑΛΕΞΑΝΔΡΟ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝ ΑΙΚΑΤΕΡΙ 713 ΗΛ/ΚΩΝ  ΥΠΟΛΟΓ/ΚΩΝΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ  ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙ 209 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
ΓΚΕΛΑΟΥΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ 223 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ& ΜΗΧ/ΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΡΑΚΗΣ(ΞΑΝΘΗ)
ΓΚΙΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ 497 ΕΚΠ/ΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ Α.Σ.ΠΑΙ.Τ.Ε. ΑΘΗΝΑΣ
ΓΚΟΛΦΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΝΗ 150 ΔΙΕΘΝΩΝ &  ΕΥPΩΠ. ΟΙΚΟΝ.ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
ΓΚΟΜΟΥΖΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΥΘΥΜΙΑ 108 ΙΣΤΟPΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΚΟΙΝ.ΚΡΙΤ.
ΓΩΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΛΕΝΗ 351 ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ  ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΩΚΙΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙ 358 ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ(ΤΡΙΠΟΛΗ)
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΡΙΑ 498 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ ΚΟΙΝ.ΚΡΙΤ.
ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΖΩΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 703 ΣΧΕΔ.& ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΕΝΔΥΜΑΤΩΝΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ(ΚΙΛΚΙΣ)
ΘΕΟΦΙΛΟΥ ΦΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣΗΜΙΝΑ 117 ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΘΥΜΑΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΥΔΙΑ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥ 283 ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΩΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΑΘΗΝΑΣ ΠΟΛΥΤΕΚΝ.
ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΗΜΟΥΛΑ 739 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ  ΤΡΟΦΙΜΩΝΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΜΑΡΙΑ 175 ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΦΙΑ 351 ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΟΛΥΤΕΚΝ.
ΚΑΤΣΕΝΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΟΥΛ 221 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ& ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΚΑΤΣΙΚΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ 265 ΧΗΜΕΙΑΣ  ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙ 212 ΔΑΣ/ΓΙΑΣ & ΔΙΑΧ. ΠΕΡ/ΝΤΟΣ& ΦΥΣ.ΠΟΡΩΝ ΘΡΑΚΗΣ(ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
ΚΟΚΜΟΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΓΕΩΡΓΙΑ 319 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ  ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ  ΠΑΤΡΑΣ
ΚΟΚΟΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 126 ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΑ 556 ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ – ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣΤΟΠΙΟΥ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ(ΑΡΤΑ) ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ
ΚΟΤΡΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 705 ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ ΠΟΛΥΤΕΚΝ.
ΚΟΥΜΑΝΤΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΑ 317 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ  ΕΠΙΣΤΗΜΩΝΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΚΟΥΜΑΝΤΑΝΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΑ 285 ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΟΥΡΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡ 589 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
ΚΟΥΡΟ ΚΡΙΣΤΙΝΑ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΛΕΦΤΕΡΗ 164 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ(ΒΟΛΟΣ)
ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΕΩΡΓ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡ 620 ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ  ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΚΟΥΤΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΟΥ 498 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ ΠΟΛΥΤΕΚΝ.
ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤ 495 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΥΣΑΦΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΑ 374 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙPΗΣΕΩΝΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΛΑΓΙΟΚΑΠΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΟΛΓΑ 219 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ& ΜΗΧ/ΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΛΙΑΝΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 539 ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΚΟΙΝ.ΚΡΙΤ.
ΛΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΗΛΙΟΥΛΑ 374 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙPΗΣΕΩΝΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΛΥΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΝΑ 315 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ  ΕΠΙΣΤΗΜΗΣΠΕΙΡΑΙΑ ΚΟΙΝ.ΚΡΙΤ.
ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΜΑΡΙΑ 221 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ& ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΜΑΚΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΕΤΡΟΣ ΜΑΡΙΑ 213 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ ΠΟΛΥΤΕΚΝ.
ΜΑΝΤΖΙΝΟΥ ΣΤΑΜΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 643 ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΑΡΓΩΝΗ ΜΑΡΘΑ ΛΟΥΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙ 449 ΠΟΛ.  ΕΡΓΩΝ  ΥΠΟΔΟΜΗΣΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
ΜΑΥΡΑΕΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑ 118 ΦΙΛ/ΦΙΑΣ- ΠΑΙΔ/ΚΗΣ& ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΕΡΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΙΟΝΥ ΗΛΙΑΣ ΦΑΝΙΩ 497 ΕΚΠ/ΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣΑ.Σ.ΠΑΙ.Τ.Ε. ΑΘΗΝΑΣ ΚΟΙΝ.ΚΡΙΤ.
ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 203 ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΜΟΣΚΑΧΛΑΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΕΥΘΥΜΙΑ 510 ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ& ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ  ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΑΣΤΕΡΙΝΟΣ ΠΑΓΩΝΙΤΣ 219 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ& ΜΗΧ/ΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΜΠΑΜΠΑΓΕΝΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΑ 267 ΧΗΜΕΙΑΣ  ΠΑΤΡΑΣ ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ
ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΡΓΥΡΟΥΛ 498 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ ΚΟΙΝ.ΚΡΙΤ.
ΜΠΑΡΤΣΩΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΝΔΡΕΑΣ ΘΕΩΝΗ 589 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
ΜΠΑΦΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙ 205 ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  ΠΑΤΡΑΣ
ΜΠΕΖΕΝΤΕ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΕΥΑΝΘΙΑ 334 ΠΑΙΔ/ΚΟ ΔΗΜ/ΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ  ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΝΔΥΛΙΑ 215 ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ   Η/Υ  ΚΑΙ  ΠΛΗPΟΦΟPΙΚΗΣ  ΠΑΤΡΑΣ ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ
ΜΥΤΑΡΑ ΕΛΕΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙ 557 ΘΕΡΜ.  ΚΑΛΛ.  &   ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΗΛΙΑΣ ΕΛΕΝΗ 172 ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΞΕΠΛΑΤΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΣΟΦΙΑ 312 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ  ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΡΥΣΑΦΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑ 121 ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΠΑΠΑΓΛΥΜΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΥΡΑ ΜΑΡ 723 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ& ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΑΠΑΓΛΥΜΗΣ ΤΟΜΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΙΣΕΛ ΑΛ 489 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΑ ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 489 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤ 210 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΚΟΖΑΝΗ) ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΡΟΥΛΑ 265 ΧΗΜΕΙΑΣ  ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΠΟΛΥΤΕΚΝ.
ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙ 175 ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΠΑΤΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 191 ΠΕΡΙΦ/ΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜ.ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΣΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ(ΛΙΒΑΔΕΙΑ) ΠΟΛΥΤΕΚΝ.
ΠΟΛΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΕΤΤ 870 ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΟΛΓΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΟΥΛ 273 ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΚΟΙΝ.ΚΡΙΤ.
ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΝΙΚΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΩΡΑΙΑ 265 ΧΗΜΕΙΑΣ  ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΚΟΡΛΕΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ Μ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΑ 238 ΜΗΧ/ΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ& ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ(ΣΥΡΟΣ) ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ
ΣΚΟΥΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΜΑΡΙΑ 473 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ) ΠΟΛΥΤΕΚΝ.
ΣΠΑΤΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥ 870 ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΤΖΙΟΥΒΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΙ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΕΛΕΝΗ 742 ΟΠΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ (ΑΙΓΙΟ) ΚΟΙΝ.ΚΡΙΤ.
ΤΣΑΡΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 373 ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΤΣΑΡΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΛΙΣΑΒ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 109 ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΙΝΤΑΒΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ 299 ΙΑΤPΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΤΣΙΠΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΛ 655 ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ  ΑΘΗΝΑΣ ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ
ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙ 497 ΕΚΠ/ΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ Α.Σ.ΠΑΙ.Τ.Ε. ΑΘΗΝΑΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 741 ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ & ΕΠΙΚ/ΝΙΑΣ ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ(ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
ΦΟΥΣΕΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤ 121 ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΨΙΛΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 625 ΙΑΤΡΙΚΩΝ  ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ ΠΟΛΥΤΕΚΝ.
ΓΙΑΓΚΙΛΙΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 579 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ  ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΠΟΛΥΤΕΚΝ.
ΚΟΚΜΟΤΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΖΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΓΩΝΑ 209 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
ΜΑΜΑΡΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΛΕΝΗ 150 ΔΙΕΘΝΩΝ &  ΕΥPΩΠ. ΟΙΚΟΝ. ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΡΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟ 110 ΙΣΤΟPΙΑΣ & ΑPΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ ΠΟΛΥΤΕΚΝ.
ΜΠΑΡΛΙΑΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΣΗΜΙΝΑ 346 ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧ. ΑΓΡ. ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ& ΤΡΟΦ. ΔΥΤ.ΕΛΛΑΔ(ΑΓΡΙΝΙΟ) ΚΟΙΝ.ΚΡΙΤ.
ΠΑΠΠΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΟΥΡΕΤΑ 102 ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΣΟΥΛΑΝΤΖΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 635 ΟΠΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ ΚΟΙΝ.ΚΡΙΤ.
ΤΖΟΥΡΜΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 413 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΙΝΤΑΒΗ ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΕΛΕΝΗ 131 ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΩΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΠΗ 213 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ ΚΟΙΝ.ΚΡΙΤ.
ΤΣΩΝΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΠΗ 736 ΤΗΛ/ΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ & ΔΙΚΤΥΩΝ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ(ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ)
Επιτυχόντες Επιλογής Γενικού Λυκείου και ΕΠΑ.Λ. Ομάδας Β 2012 (10%)
ΚΡΙΚΕΛΑ ΣΟΦΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΑΝΘΙΑ 118 ΦΙΛ/ΦΙΑΣ- ΠΑΙΔ/ΚΗΣ& ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ ΤΡΙΤΕΚ2011
ΠΑΝΑΓΟΥ ΚΡΙΝΑ ΒΑΛΕΝΤΙΝ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΑ 217 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ& ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ ΠΟΛ2010-11
ΧΑΜΗΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 352 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΗ 559 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ  ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΒΑΒΑΤΣΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΛΕΝΗ 649 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ  ΠΑΤΡΑΣ ΤΡΙΤ2010-11
ΚΑΤΣΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ 563 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ  ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ ΤΡΙΤΕΚ2011
ΡΟΚΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 736 ΤΗΛ/ΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ & ΔΙΚΤΥΩΝΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ(ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ)
ΤΡΙΓΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣΗΜΙΝΑ 524 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ(ΠΥΡΓΟΣ) ΠΟΛ2010-11
ΔΕΣΠΟΤΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΕΛΕΝΗ 667 ΕΠΙΣΚΕΠΤΩΝ & ΕΠΙΣΚΕΠΤΡΙΩΝΥΓΕΙΑΣ ΤΕΙ  ΑΘΗΝΑΣ Κ.ΚΡΙΤ2011
ΖΑΡΓΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ 110 ΙΣΤΟPΙΑΣ & ΑPΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ                                         ΗΜ.
ΚΑΙΜΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ ΛΟΥΚΑΣ ΣΟΥΛΤΑΝΑ 345 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΤΡΙΤΕΚ2011
ΚΑΛΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛ ΕΥΑΓΓΕΛΙ 506 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ
ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΙΚΑΤΕΡΙ 592 ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΚΟΖΑΝΗ) ΤΡΙΤ2010-11
ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΛ 745 ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ(ΑΜΦΙΣΣΑ)
ΚΑΣΤΡΙΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΑΡΙ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 205 ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  ΠΑΤΡΑΣ
ΚΕΦΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΑ 559 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ  ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΝΗ 228 ΜΗΧ. ΧΩP/ΞΙΑΣ ΠΟΛΕΟΔ.& ΠΕPΙΦ/ΚΗΣ ΑΝΑΠΤ. ΘΕΣΣΑΛ(ΒΟΛΟΣ) ΤΡΙΤΕΚ2011
ΛΙΒΑ ΠΑΓΩΝΙΤΣΑ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟ ΗΛΙΟΥΛΑ 563 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ  ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
ΛΙΟΝΤΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΟΦΙΑ 692 ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΤΕΙ  ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΤΡΙΤ2010-11
ΛΥΤΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΟΦΙΑ 284 ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΡΙΤΕΚ2011
ΜΑΡΓΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΥΛΤΑΝΑ 400 ΟPΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ(ΣΠΑΡΤΗ)
ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 728 ΕΠΙΧΕΙΡ/ΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΠΛΗΡ/ΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ  ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ ΠΟΛΥΤ2011
ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΝΙΚΟΛΙΤΣ 477 ΕΚΠ/ΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ Α.Σ.ΠΑΙ.Τ.Ε. ΑΘΗΝΑΣ ΠΟΛΥΤ2011
ΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΙΜΟΣ ΙΟΥΛΙΑ 109 ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΟΥΛ 465 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ  ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ Κ.ΚΡ2010-11
ΣΤΑΜΑΤΕΛΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 148 ΕΠΙΚ/ΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕPΩΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΦΑΡΔΕΛΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΛΕΝΗ 527 ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ(ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΧΑΛΙΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥ 145 ΙΣΤΟPΙΑΣ  ΙΟΝΙΟΥ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ ΠΑΓΩΝΙΤΣ 326 ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ  ΓΕΩΠΟΝ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
ΑΡΒΑΝΙΤΑΣ ΘΩΜΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑ 745 ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ(ΑΜΦΙΣΣΑ)
ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 467 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ  ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ ΠΟΛ2010-11
ΠΑΠΠΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΑ 652 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ  ΛΑΜΙΑΣ
ΣΑΛΤΑΦΕΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΟΣ ΕΥΘΥΜΙΑ 240 ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧ/ΓΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
ΖΑΤΣΕ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΑΣΤΡΙΤ ΣΟΥΖΑΝΑ 733 ΕΦ. ΠΛΗΡ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ.& ΣΤΗΝ ΟΙΚ. ΤΕΙ ΙΟΝ. ΝΗΣΩΝ(ΛΕΥΚΑΔΑ)
ΣΟΥΛΑΝΤΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 515 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ  ΤΡΟΦΙΜΩΝ   ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
Επιτυχόντες ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΕΠΑΛ ΟΜΑΔΑΣ Α 2012
Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας
ΒΕΝΕΤΣΑΝΗ ΧΡΥΣΑΝΝΑ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥ 623 ΙΑΤΡΙΚΩΝ  ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΤΕΙ  ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΓΛΥΜΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡ 455 ΠΟΛ. ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ  ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΔΕΤΣΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙ 532 ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ  ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΑ 618 ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ  ΠΑΤΡΑΣ ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ
ΚΑΣΤΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 728 ΕΠΙΧΕΙΡ/ΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΠΛΗΡ/ΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ  ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΝΗ 817 Α.Ε.Ν ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
ΚΟΚΚΟΒΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΣΠΥΡΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 653 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΚΟΙΝ.ΚΡΙΤ.
ΜΑΝΕΤΑ ΖΩΗ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΚΩΣΤΙΑ 451 ΠΟΛ.  ΕΡΓΩΝ  ΥΠΟΔΟΜΗΣ  ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΑΜΟΥΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΟΦΙΑ 735 ΠΛΗΡ/ΚΗΣ & ΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔ.(ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
ΤΑΛΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΜΑΡΙΑ 557 ΘΕΡΜ.  ΚΑΛΛ.  &   ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΤΣΑΦΑΡΑ ΧΡΥΣΑΦΟΥΛΑ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΑΡΙΑ 443 ΠΟΛ.  ΕΡΓΩΝ  ΥΠΟΔΟΜΗΣ  ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΦΟΥΣΕΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΩΡΑΙΑ 563 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ  ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
ΧΑΜΠΕΣΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ 721 ΓΕΩΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΕΡΙΒ/ΝΤΟΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ) ΚΟΙΝ.ΚΡΙΤ.